Zaręczyny – oryginalne pomysły dla odważnych mężczyzn.

Pierścionek z rubinem
Koncepcji na ciekawe oświadczyny jest naprawdę sporo. Kluczowe jest to, aby zorganizować wszystko tak, żeby spodobały się naszej dziewczynie. A aby wyczuć, co wpasuje się w jej gust, trzeba jej naprawdę uważnie słuchać.

oferta sklepu jubilerskiego Azur
Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Złote pierścionki zaręczynowe to nadal klasyka oświadczyn, ale inne elementy to zawsze radosna twórczość – ekskluzywna biżuteria ślubna. Pierwszym krokiem do przygotowania zaręczyn jest dobre poznanie charakteru, sympatii i marzeń swojej partnerki. Niektóre panie preferują huczne, szalone zaręczyny, inne wolą, by odbyły się one w kameralnych warunkach, w romantycznej atmosferze. Zebraliśmy te najciekawsze pomysły, aby zainspirować mężczyzn do przemyślenia tego uroczego wydarzenia. Jeżeli parę łączą podobne zainteresowania, przykładowo – żeglarstwo, wspinaczka albo jazda na rolkach, przyszły pan młody może skorzystać z okazji wspólnego spędzania czasu i oświadczyć się na przykład na rejsie po Morzu Śródziemnym albo podczas całonocnego szaleństwa na rolkach.

Wspólny wypad w góry, całodniowe wędrówki i popołudniowy relaks w górskiej chacie również mogą sprzyjać intymnym chwilom a przyszły pan młody może ukradkiem wyjąć z plecaka małe zawiniątko. Oświadczyny w noc sylwestrową – może niezbyt oryginalne, ale – w zależności od tego, jak para go spędza – można uczynić z nich atrakcję wieczoru, dużo ważniejszą niż rozpoczynający się właśnie nowy rok. Można zapytać ”Wyjdziesz za mnie?” dopiero gdy nasza wybranka znajdzie pierścionek i spojrzy na nas pytającym wzorkiem. Można wykorzystać też urodziny, imieniny, święta lub walentynki.

Obrączki ślubne
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Oczywiście, jako podarki od dawna dobrze zdają egzamin złote pierścionki zaręczynowe w romantycznych pudełeczkach, ale równie dobrze do pudełka lub materiałowej, malutkiej saszetki możemy włożyć kartkę z pytaniem czy tajemniczą wiadomością, a pierścionek wyjąć np. z kieszeni – zobacz więcej na stronie . Jeśli jesteśmy dość odważni a nasza dziewczyna lubi imprezy publiczne, możemy zwrócić się z prośbą do zespołu przed koncertem o wywołanie naszej kobiety na scenę. Jeśli chcemy, aby oświadczyny były naprawdę widowiskowe, możemy zamówić fajerwerki lub banner reklamowy naszym wyznaniem, a nawet naszym zdjęciem. Oczywiście anons w gazecie również może być zabawnym sposobem na wyznanie dozgonnej miłości.

Dobrze zorganizowane zaręczyny nie muszą angażować wielu osób, nie muszą być także stresujące.

Zainteresował Cię nasz wpis? Jeśli tak, to w źródle (https://www.pokazy.net/fireshow-duze-spektakle) również znajdziesz coś, co okaże się dla Ciebie wartościowe. Kliknij zatem tu!

Ważne, aby były przygotowane z myślą o partnerce i spełniały jej niewypowiedziane marzenia.

Posted on: Kwiecień 26, 2019, by : admin