Zadbane paznokcie podczas ślubu, czyli manicure dla wymagających

images
Ślub bierze się raz w życiu. Podobno tak jest. Stąd też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego specjalnego dnia gruntownie przygotować. Spokój panny młodej burzy najczęściej suknia, później garnitur przyszłego męża i prawidłowe umieszczenie gości. W głowie krążą myśli o fryzurze dobranej do sukienki, podróż poślubnej. Jak to wszystko dograć i żeby uroczystość wyszła tak jak się zaplanowało. W trakcie wszystkich przygotowań nie zapomnijmy o drobnym, ale jakże ważkim szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej niewygodnego niż moment, w której prawie już mąż ma włożyć obrączkę swojej wybrance, a na pierwszy plan wysuwa się niechlujny paznokieć.

Salon piękności
Autor: Special Olympics Connaught
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego drogie Panie, aby uniknąć krępujących sytuacji powinno się zawczasu pomyśleć o odpowiednim manicure. Wizyta w salonie kosmetycznym stanie się najlepszym rozwiązaniem dla kobiet, które marzą aby ten dzień był niczym nie zakłócony. Przeważnie proponowane jest kilka możliwości, spośród których stylistka wybierze odpowiednie dla naszego paznokcia.

Paznokcie żelowe polecane są Paniom, którym natura poskąpiła regularnych paznokci.

Wejdź na moje hiperłącze (https://www.13tattoo.pl/) – tam czeka na Ciebie następna porcja super artykułów. Nie odkładaj tego na później! Będzie miło, jeśli pozostawisz swoją opinię.

Modelowanie paznokci w taki sposób pozwala na ich przedłużenie, poprawę ich struktury, oraz poprawę ich wytrzymałości. Dzięki tym zabiegom, lakier nie będzie już kruszył się, a paznokcie nie będą takie kruche. Więcej na temat odnajdziesz tu: sprawdzona alterna.

Salon urody
Autor: Special Olympics Connaught
Źródło: http://www.flickr.com

Tipsy, czyli inaczej sztuczne paznokcie. Wykonywane są ze syntetycznej nakładki pozorującej paznokieć, którą później nakleja się na paznokieć – (sprawdź oferta korekcji wrastającego paznokcie). Mogą być akrylowe lub żelowe. Dla utrzymania efektu powinno się je korygować regularnie. Poprawnie przeprowadzony zabieg zakładania i usuwania tipsów nie powinna uszkodzić paznokcia. Przystosowuje się je do naturalnej barwy paznokcia. Stosowanie tipsów jest wskazane kobietom, których paznokcie mają nieregularny kształt. Coś dla zainteresowanych: nowy link.

Jeśli jednak nie chcemy za bardzo ingerować w wygląd swoich paznokci lub są one w nie najgorszym stanie i nie zależy nam na ich zmianie, zdecydujmy się na manicure hybrydowy. Jest to położenie na paznokciu kliku warstw lakieru i utwardzenie lampą UV. Lakier ten należy zmyć po trzech tygodniach w u kosmetyczki. Dzięki temu zabiegowi, paznokcie wyglądają idealnie przez cały okres, lakier nie odpryskuje, a poza tym są zdrowsze niż po użyciu chemicznych sposobów. Kobiet zadowolonych ze stanu swoich paznokci możemy policzyć na palcach jednej ręki, jednak dzięki współczesnym technikom możemy zrobić bardzo dużo, aby w podczas naszego ślubu, prezentowały się wspaniale.

Posted on: Wrzesień 6, 2020, by : admin