Wokół mody damskiej

images
Dookoła mody kręci się cały świat. Mnóstwo ludzi robi niesłychaną karierę, obracając się w tej branży. I nie chodzi w tym miejscu tylko o światowej klasy projektantów, czy ich najlepsze modelki. Bardzo dużo zwyczajnych śmiertelników decyduje się na zabawę modą. Ciągle zakłada się następny modowy blog, gdzie fashioniści dzielą się z internautami swoim niepowtarzalnym stylem. Bardzo dużą uwagę przykładamy, do tego, co zakładamy na siebie.

Jesteśmy w stanie stać godzinami przed szafą i wybierać właściwy model lub wzór. Rzadko jednak z takim samym zaangażowaniem przejmujemy się tym, co posiadamy pod ubraniem. Bielizna nie rozpala już w nas takich emocji. A przecież to równie ważny szczegół całego ubioru, co spodnie, czy bluzka.

bielizna
Autor: Kinga
Źródło: Kinga

Dawniej tę część garderoby zastępowano pasami z tkaniny, którym niewiasta obwiązywała się na wysokości biustu. Poprzez kolejne wieki tkanina przechodziła ewolucję, aż przybrała kształt upiornego pancerza. Gorsety ściskały damę, a także często deformowały jej ciało. Cierpień doznawały także narządy wewnętrzne. Kiedy po wielu wiekach kobiety zrzuciły z siebie to narządzie tortur, zaczęto projektować pierwsze biustonosze.

Dziś mamy ogromny wybór bielizny. I choć mogłoby się wydawać, że nic szczególnego nie da się już wprowadzić, to ciągle pojawiają się kolejne wynalazki (więcej). Można kupić staniki silikonowymi ramiączkami, które będą nadawały się do wyjściowej kreacji. Są także silikonowe wkładki, gdy biustonosz zniszczy koncepcję ubioru, a my nie chcemy iść bez stanika. Także dolna część bielizny przechodzi wielką rewolucję. Choć czasy XIX-wiecznych reform są już na szczęście za nami, to stringi damskie przez niektórych są postrzegane za przesadę. Te okrojone majteczki posiadają taką samą ilość wielkich fanów, jak również zagorzałych antagonistów. Ostatnio prawdziwą karierę zrobiły leginsy, czyli inna forma getrów Bez problemy zdobyły nasze serca i, najwyraźniej, jeszcze długo tu zostaną.

Nie zapominajmy jednak, że codzienna bielizna musi być przede wszystkim komfortowa.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do kolejnej witryny, gdzie wyszukasz pouczające posty – najedź na link ubrania dla dzieci dora.

Ważny jest także naturalny materiał, które nie podrażni naszej delikatnej skóry.

Posted on: Styczeń 9, 2021, by : admin