W jaki sposób dobrać idealny bukiecik do ślubu?

fotokalendarz ścienny
Dobór bukieciku dla Panny Młodej, to nadzwyczajnie istotna kwestia. Stanowi on bardzo istotne dopełnienie naszej ślubnej stylizacji. Mało tego musi przetrzymać długie godziny bez wody, co sprawia, iż nie każdy kwiat nadaje się do takiej wiązanki.

Zatem jak wyselekcjonować swój wymarzony bukiet? Najważniejsze jest, ażeby kwiaty, które się w nim znajdą były zgodne ze smakiem Panny Młodej.

Miejmy na uwadze, iż nawet najpoprawniej dobrana wiązanka, która nie zadowoli jej właścicielki, będzie całkowitym niewypałem.
Bukiet ślubny, kompozycja zimowa
Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl

Od czego rozpocząć poszukiwania bukietu? Na początek warto obadać oferty bukietów ślubnych i przemyśleć, co będzie nam odpowiadać. Na pewno nie zaszkodzi zajrzeć na forum weselne wbijając w przeglądarkę bukiety ślubne Wrocław by przeczytać co na temat wiązanek piszą inne młode panny (warto od tego rozpocząć ażeby mieć rozeznanie, jakie kwiecia cieszą się wziętością). Jeżeli mniej więcej wiemy już, co się nam podoba, zastanówmy się czy będzie to pasowało do kroju a także koloru naszej sukni ślubnej a także całej stylizacji. Z białą suknią gros kwiatów komponuje się doskonale. Natomiast z suknią ślubną w kolorze ecru jest już trochę trudniej. Najlepiej pasują do niej wiązanki w kolorach czerwieni, pomarańczy..

Oprócz tego ogromnie istotna będzie figura i wzrost Młodej Panny. Wiązanka musi być dopasowana do figury, zatem im drobniejsza Panna Młoda, tym mniejszy bukiecik.
fotokalendarz ścienny
Autor: David Lin
Źródło: http://www.flickr.com
Zaś kobiety o wyższym wzroście i okrąglejszych kształtach mogą sobie pozwolić na więcej. Do nich konweniować będą wszelkie długie oraz okazałe bukiety. Wysmuklą ich postawę jak też nadadzą klasy. W takim przypadku musimy się wystrzegać nazbyt malutkich wiązanek. W punkcie w którym zamówisz wiązankę zamów również dekorowanie kościoła sprawdź tu: Florysta.
Posted on: Grudzień 8, 2019, by : admin