Ubrania na coraz chłodniejsze noce – poznaj nasze rady

images
Dni stają się coraz krótsze, a noce dłuższe. Wieczorami robi się coraz chłodniej, a poranki nie są już tak słoneczne i ciepłe. Czas na powrót do łask odzieży jesiennej.

Na początek należy zamienić już krótkie spodenki na spodnie damskie. Dżinsy w kolorze ciemnego granatu nigdy się nie starzeją. Do tego warto dopierać pasujące kolorystycznie żakiety, by wyglądać elegancko i na luzie.

Czas, by się cieplej ubrać

Płaszcze damskie, przykładowo , w tym sezonie lubią być pikowane, często w bardzo żywych kolorach. Przy deszczowej pogodzie powinno się zaopatrzyć się w porządną parę kaloszy. Po pierwsze są bardzo modne, a po drugie dzięki nim unikniemy zmoczonych skarpetek i farbujących wnętrza butów. Gdy nastaje jesień, szare jest wszystko dookoła. W tej materii nie warto samemu być ponurym, ale warto przeciwstawić się jesiennej chandrze. Dlatego żywe i jaskrawe kolory w tym sezonie są modne. Wszystko po to, by nie było nudno i smutno.

W wersji eleganckiej

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Autor: Big Star
Źródło: Big Star

Gdy pojawi się okazja, na której trzeba wyglądać klasycznie, watro standardowo wybrać „małą czarną”, więcej tutaj: . Są to sukienki, które nigdy nie wychodzą z mody. Kwiaciaste wzory symbolizujące lato idą w odstawkę. Eleganckie garsonki w klasycznych kolorach będą odpowiednie. Może być to pudrowy róż, albo kremowy. Kryte obuwie powinno zastąpić sandały. Głównie dlatego, że konieczne stają się rajtuzy i rajstopy, które nie pasują do butów zbyt odkrytych.

Okrycia wierzchnie

Bez wątpienia płaszcze damskie, ale również kurtki (chociażby takie- ), pozostaną w tym sezonie modne. Czy będą one bardziej klasyczne albo swobodne. Sukienki lub spódnice będą świetnie komponować się z tymi pierwszymi. Drugie natomiast mogą być dobierane dowolnie, ponieważ ich szycie jest bardzo różne. Garsonki to strój odpowiedni na zimna wieczory i doskonale pasują do płaszcza. Jest to kolejny element wnętrza szafy, z którym każdy w przeciągu kilku tygodni będzie musiał znów się zaprzyjaźnić.

Posted on: Marzec 15, 2019, by : admin