Trend na lato 2015

tatuaż
Rok 2015 to powrót lat 90. Znowu nosimy platformy, odkryty brzuch oraz naklejane tatuaże! Jednakże tym razem w edycji wyrafinowanej – miast barwnych obrazów, złote oraz srebrne wzorki geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny przebój na lato, szczególnie plaże oraz festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się jak prawdziwa biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak , jak w latach 90 – przylepiamy obrazek na ciało, gazikiem z wodą nacieramy, czekamy moment i już. Tatuaże metaliczne trzymają się ok. 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest kilka rozmaitych wzorów. Koszta bez względu od firmy to prawie 30 złotych.

tatuaż
Autor: Adrian Miles
Źródło: http://www.flickr.com
Jak nosić? Metaliczne tatuaże (www.13tattoo.pl) to idealne uzupełnienie letniej stylizacji w stylu boho. Jeżeli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux może być genialnym pomysłem! Srebrny oraz złoty super wygląda na opalonej skórze. Można je używać jako bransoletki oraz wisiorki. Doskonale wyglądają na plecach przy sukniach a także bluzkach z „rozciętymi” plecami.

Kto by pomyślał, iż zmywalne tatuaże powrócą do łask. Standardowe kolorowe i czarne tatuaże są zastąpione metalicznymi. Metaliczne tatuaże kojarzą się ze stylem boho i hippisowską swobodą. BOHO Flash Tattoo najlepiej wyglądają na opalonej skórze i ekstra mienią się w blasku słońca. Fajne jest to, iż otrzymujemy je w pakiecie, i to od nas zależy w jaki sposób je wykorzystamy. Możemy je ucinać, robić z nich kolczyki, pierścionki, łańcuszki czy

tatuaż
Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com

bransoletki.

Każda z Was na pewno pamięta jak nakleja się podobne tatuaże – Skóra powinna być sucha a także nienatłuszczona. Obcinamy wyselekcjonowany tatuaż, usuwamy folię osłonową, przyklejamy go, dociskamy mokrą ścierką (beauty blender także sprawdza się znakomicie) i delikatnie zdejmujemy papier. Tatuaż podług zapewnień fabrykanta trzyma się 4-7 dni. Prawda jest trochę inna. Tatuaż ciekawie wygląda w pierwszym oraz maksymalnie następnym dniu. Potem tatuaż się ściera, z kolei niewidzialny z początku klej brązowieje. Tatuaż na szczęście można bardzo prędko zmyć za pomocą oliwki jak też wacika. Możemy to uczynić minimalistycznie, bądź totalnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże dopełnią każdy wakacyjny look.
Posted on: Sierpień 7, 2019, by : admin