Ślubna moda męska – jak obecnie dopasować dla siebie najbardziej stosowny strój?

para młoda w kościele
Ślub jest absolutnie jednym z najistotniejszych momentów w życiu każdej osoby. Najwięcej mówi się zazwyczaj o przygotowaniach Panny Młodej do tego szczególnego dnia, jednakże Panowie Młodzi coraz częściej starają się zabłysnąć interesującą stylizacją, która będzie nietypowa oraz pokażę ich walory.

Para młoda ze świadkami
Autor: Jorge Goicochea
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób w takim razie wybrać najbardziej stosowny strój dla mężczyzny? Co jest w stanie zaoferować współcześnie moda męska Panom Młodym? Naturalnie, najbardziej powszechnym rozwiązaniem jest zwyczajny garnitur z krawatem lub muchą. Trzeba jednak pamiętać, że panowie, którzy zamierzają na swój ślub włożyć muchę muszą koniecznie wybrać koszulę specjalnie do tego dostosowaną (jego styl). Dużym hitem są garnitury granatowe, najbardziej uniwersalne. Pasują one do urody kategorycznej większości Panów Młodych i godziny ceremonii. Zgodnie z zasadami dobrego wychowania mężczyźni mogą założyć czarne stroje dopiero po godzinie 18.

Oczywiście, podobne warunki należy traktować z przymrużeniem oka i kiedy chce się koniecznie włożyć czarny garnitur, nie należy się krępować. W dodatku, coraz więcej mężczyzn decyduje się na smokingi. Są one nadzwyczaj eleganckie oraz znakomicie pokazują dobre strony męskiej sylwetki. Koszty, zarówno garniturów jak i smokingów, są różne. Wszystko jest zależne od marki, na którą zdecyduje się Pan Młody i tworzyw zastosowanych do uszycia strojów. Trzeba jednak pamiętać, że ślub jest najistotniejszym momentem w życiu, z tego powodu nie należy decydować się na produkty kiepskiej jakości, szczególnie że zaleca się, żeby elegancki mężczyzna nie zdejmował marynarki podczas przyjęcia. Koszula jest bowiem uważana za część bielizny.

para młoda
Autor: Chris Photography(王權)
Źródło: http://www.flickr.com
Pozostaje jeszcze kwestia dodatków – sprawdź stronę www. W stroju męskim nie ma większego pola do popisu, w związku z tym warto wykorzystać dostępne możliwości. Przede wszystkim, idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie poszetki dopasowanej do koloru koszuli oraz krawata. W zestawieniu z czarnym garniturem pięknie prezentuje się poszetka biała. Co więcej, panowie koniecznie muszą zainwestować w spinki do mankietów oraz krawata, jeśli pozwoli na to stylizacja. Pan Młody powinien mieć również kwiatki do butonierki, stylistycznie nawiązujące do bukietu Panny Młodej. Podsumowując, Pan Młody musi odpowiednio wcześniej zastanowić się nad własną stylizacją, aby zachwycać w tym najpiękniejszym dniu.
Posted on: Kwiecień 7, 2019, by : admin