Skąd bierze się tak ogromna popularność okularów firmy Ray Ban, jakie modele są najczęściej kupowane.

torebka
Coraz większej ilości osób hasło słoneczne okulary będą się przede wszystkim kojarzyć z firmą Ray-Ban. Jednak trudno się temu dziwić, ponieważ firma ta odniosła niebywały wprost sukces, i to w zasadzie w krótkim okresie czasu, bo raptem dziesięciu lat.

torebka
To właśnie wtedy po raz pierwszy ukazały się w sklepach okulary (rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne?filtr=10000,12) rayban wayfarer, stanowiące wierną reprodukcję modelu z lat pięćdziesiątych. Rzecz jasna zastosowano przy nich najlepszej jakości materiały, stylistykę dopracowano w każdym szczególe, i wszystko to sprawiło, że ludzie pokochali te okulary. W przeciągu kilku lat model ray ban wayfarer 2140 ciekawe ray ban wayfarer 2140 sprzedany został w bardzo dużej ilości sztuk, podnosząc równocześnie firmę na czołówkę w branży.

okulary w gablocie
Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne tej marki są coraz popularniejsze także w naszym kraju, mimo że jednak trzeba trochę na nie wydać. Ceny każdego modelu rozpoczynają się od trzystu złotych, przykładowo model ray ban clubmaster bez żadnego problemu można kupić w takiej kwocie. Trochę droższe, bo kosztujące prawie pięćset złotych, są okulary ray ban 3025, natomiast kultowe wayfarer to koszt około czterystu złotych. Niejednej osobie może się to wydawać dużo, lecz w tej kwocie nie tylko dostaje się naprawdę wysoką jakość, ale też odrobinę luksusu, jaki niosą ze sobą produkty tej firmy.

Tak naprawdę o popularności ich można się przekonać, wychodząc w jakiś słoneczny dzień na którąś z reprezentacyjnych ulic, spora ilość przechodniów będzie nosiła jeden z modeli tego producenta.
Posted on: Styczeń 13, 2020, by : admin