Modne ozdoby na lato

odbicie - zdrowie
Wiosna i lato to pory roku, gdy cieplejsze kurtki i płaszcze zastępujemy nieco lżejszą odzieżą. Rzecz jasna podstawowym elementem stylizacji pozostają dodatki, jakie w słoneczne dni powinny zwracać uwagę kolorami, a niekiedy również niebanalnymi wzorami. Jak wybrać dodatki na lato?
odbicie - zdrowie
Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com

Okulary przeciwsłoneczne

Chociaż okulary przeciwsłoneczne można zakładać zarówno latem, jak i zimą podczas słonecznych dni, to o wiele częściej kojarzone są z upalną pora roku. Jest to nie tylko ozdobny, ale również praktyczny dodatek – sprawdzi się zarazem na ulicy, na plaży jak i z chwilą prowadzenia samochodu. Okulary Dita to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy podążają za modą i cenią sobie jakość kupowanych produktów. Zapewniają one nie tylko modny wygląd, ale także będą ciekawie komponowały się z letnimi kreacjami. Okulary Oakley i innych popularnych marek modowych to także doskonały prezent dla każdej elegantki – np . Jakie oprawki będą najlepiej wyglądać latem? Moda jest różna, jednak warto kierować się między innymi własnym gustem i decydować się na modele najbardziej pasujące do kształtu twarzy – tylko w ten sposób będą one wyglądać dobrze, bez względu na to, czy są to okulary Gucci, czy też okulary Dita. Oczywiście także kolorowe oprawki będą dobrze widziane, bowiem lato to pora roku, kiedy możemy pozwolić sobie na większy luz.

panorama - zdrowie
Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Modna biżuteria dla kobiet
Większość kobiet uwielbia biżuterię. Niektóre panie wybierają duże kamienie, zaś inne gustują w cieniutkich łańcuszkach, które są ledwo widoczne, a tym samym bardzo dyskretne. Lato kojarzy się z ozdobami w intensywnych kolorach, dlatego warto kupić sobie bransoletkę z kolorowych nitek i ciekawymi zawieszkami, które podkreślają wakacyjny charakter całej kreacji, albo – odzwierciedlającymi ważne wydarzenia w życiu. Piórka i kamienie w stylu boho doskonale skomponują się ze zwiewnymi sukienkami i spódnicami, a wracający każdego roku motyw marynarski podkreśli doskonale biżuteria w kolorach białym, niebieskim i czerwonym oraz takie motywy, jak kotwica czy też koło sterownicze. Kolorowe sznurki, koraliki, kamienie czy pióra to zwykle wybierane dodatki na lato. Zobacz też

Posted on: Styczeń 31, 2020, by : admin