Pomysły na upominek ślubny

serwis
Jesteście zaproszeni na ślub i nie macie pomysłu na podarek ? Mamy dla was kilka rad, jakie ochronią was od bólu głowy w trakcie wybierania podarunku ślubnego. Częste rozwiązania wykorzystywane przez młodą parę jak też gości weselnych to: podarki przyjmowane w formie gotówki. Podarujcie sumę na jaką was stać i kupcie kartkę z życzeniami dla młodych. Dopiszcie parę słów, parafujcie kartkę i już.

Listę podarków ślubnych kreuje młoda para. Młodzi wymyślają upominki po czym przekazują spis gościom weselnym. Kolejną alternatywą będzie prezent niespodzianka. Tutaj zaczynają się schody dla weselników. Po pierwsze powinniście przemyśleć jaką maksymalnie kwotę przeznaczycie na upominek ślubny. Zachodzi także ryzyko, że kupicie podobny podarek do tego co nabędą inni zaproszeni goście. Jeszcze większy będziecie mieć problem gdy nie znacie dość dobrze młodych. Możecie nie trafić w gust albo też nabyć podarek ślubny, który nie będzie potrzebny. Pod spodem znajdziecie nieco propozycji na trafiony podarunek ślubny.

Propozycja na upominek numer jeden – serwis obiadowy na 12 osób, podarek ponadczasowy i przydatny często na lata (sprawdź też ). Drugim naszym pomysłem na podarek ślubny jest dobry alkohol. Podarunek jest bardzo bezpieczny, bo trunek jest pomysłem uniwersalnym. Flaszkę dobrego alkoholu najczęściej pijemy w towarzystwie zatem chętnych do skosztowania trunku

serwis
Autor: Porcelana „Chodzież”
Źródło: Porcelana „Chodzież”

jest wielu. Nadto jeśli para młoda dostanie kilka butelek to również nic złego w tym nie ma.

Trunek jest także wygodnym upominkiem, bo zdołamy go przekazać dalej jako kolejny prezent. Z trunków polecamy wina. Kolejną naszą myślą jest mebel dekoracyjny lub obraz.

Przedstawiana tu tematyka jest według Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to wejdź do serwisu (http://tort-artystyczny.pl/kursy-cukiernicze/), który opisuje podobne zagadnienia.

Jeśli trochę lepiej znacie młodą parę możecie wyposażyć ich w niewielki mebel (meblemagnat.pl) ozdobny. Względnie uniwersalny będzie obraz. Pejzaże i kwiecia powinny pasować do większości wnętrz. Pomyślcie także nad wazonem do pokoju dziennego. Pamiętajcie, że podarunek ślubny powinien być w miarę uniwersalny gdyż każdy ma inny smak. Dopasujcie prezent do aranżacji pomieszczeń nowego domu młodej pary.

Jeśli jednak nie przychodzi wam nic do głowy to nie kupujcie nic na siłę. Odpowiedniej jest dać gotówkę, którą para młoda wyda na swoje potrzeby.

Posted on: Styczeń 28, 2021, by : admin