Pamiątki z wesela – takie, które wzbudzą miłe refleksje

wesele
Czy zdołamy jeszcze zdumieć gości weselnych w czasie oglądania reportażu z Waszego wesela? Rzecz jasna! Film ślubny wykonany z bezzałogowego statku powietrznego jako uzupełnienie do pełnej realizacji przyniesie pamiętne wrażenia. Nieosiągalna ekstrawagancja? Niekoniecznie! Podobny film mogą przygotować poniektóre studia fotograficzne. Mają one świadectwa kwalifikacji UAVO upoważniające do realizowania tego rodzaju zleceń. Będzie to oryginalna pamiątka.

Jak wygląda wideofilmowanie kraków z powietrza. Przeminęły czasy, kiedy operatorzy kamer wsiadali do aeroplanów albo helikopterów i latali nad głowami aktorów. Zwyczajnego „zjadacza chleba” nie było stać na tego typu wariactwo.

Ta oferta pozycjonowanie stron jest niezwykle ciekawa i jeżeli poszukujesz więcej informacji na omawianą tu kwestię, to znajdziesz je tutaj.

Dziś do kręcenia zdjęć z lotu ptaka w hollywoodzkich produkcjach bądź w czasie meczów piłkarskich, wykorzystuje się w sposób zdalny sterowanych bezzałogowych statków powietrznych. Nie stoi nic na przeszkodzie, żeby wykorzystać je też na waszym ślubie. Najlepiej wypożyczyć taki cudo nie tylko na sam ślub, ale także na sesję w plenerze. Pamiątka będzie wiekopomna.

Ślub
Źródło: epena.pl

Do tego typu zamysłów używa się w sposób zdalny sterowanych Quadrocopterów z gimbalem do uchwytu a także stabilizacji mini kamer czy aparatów. Obraz „widziany” przez obiektyw jest nadawany drogą radiową w czasie rzeczywistym na ekran monitora, co pozwala w pełni monitorować akcję oraz optymalizować ujęcia. Bezzałogowe statki powietrzne, sterowane przez operatora z ziemi fruwają na optymalnej wysokości 300 m. Co prawda zasięg mają większy, ponieważ do 1 km, jednakże nie ma potrzeby aż tak znacznych ujęć. Ażeby korzystniej wyeksponować młodą parę dron może bez ryzyka obniżyć się na wysokość ledwo paru centymetrów.

Ile kosztuje filmowanie z powietrza? Koszt takiej usługi to 300 – 1000 zł zależnie od metody użycia. W weselnym budżecie na ten cel warto więc określić kilka złotych na coś, co wzbogaci waszą pamiątkę w ujęcia z powietrza. W wypadku wesela 30 minut kamerowania z góry zdecydowanie starczy. Kwestia paru ujęć do całości obrazu. W plenerze do teledysku również dobrze jest dodać kilka klipów z góry. Jak by nie było wesele mamy raz jeden a pamiątka w postaci fotografii czy filmu to pamiątka także dla naszych dzieci a może nawet dla wnuków. Na pewno warto zagospodarować wymienioną sumę w naszym budżecie weselnym.
Posted on: Październik 16, 2020, by : admin