Organizując wyprawy z miasta na łono natury wyposażmy się w praktyczne buty i śpiwór dający gwarancje wygodnego snu

Sandały
Każdy od czasu do czasu marzy wyrwać się gdzieś poza miejsce zamieszkania na leśne wędrówki. Wiele osób właśnie tak planuje odpoczywać od pracy czy też codzienności. Planując odpoczynek, weekend czy urlop zawsze jest okazja udać się na łono przyrody.

Górskie czy leśne wyprawy, jeziora i morze kuszą swoim urokiem i atrakcjami turystycznymi. Planując taki wypad za miasto na parę tygodni, pamiętajmy o zasadniczych kwestiach, które warto ze sobą wziąć.

Z całą pewnością powinno się wziąć praktyczne sandały Teva. Wytrzymałość, solidność, komfort w połączeniu z idealnym systemem regulacji i osłonką antybakteryjną, to walory tych sandałów. Osłonka antybakteryjna efektywnie blokuje rozwój grzybów i zarazków na nawierzchni butów, a tym samym uniemożliwia przykremu zapachowi.

polecamy sklep skalnik.pl

Uzupełniana jest do wnętrza gumy, z jakiej jest zrobiona podeszwa, dlatego nie zmywa się oraz nie ściera. Zapewniają wysoką jakość, a jego efektywność nie usuwa się także po kilku sezonach wkładania sandałów. Sandały Teva wykonane są z bardzo trwałych tworzyw. Lekka, szybko schnąca oraz mocna opaska poliamidowa to kapitalna alternatywa na gorące oraz mokre dni.

Taśmy dopasowywane umożliwiają dopasowanie do wszelkiej stopy oraz stabilizacje chodzenia. Natomiast miękki materiał po drugiej stronie tasiemki chroni piętę przed otarciami, co jest niezwykle komfortowe przy odległych wędrówkach. Posiada bardzo plastyczną, wytrwałą na odkształcenia oraz amortyzującą piankę EVA. Dzięki jej falistej budowie jest właściwa rotacja powietrza bezpośrednio pod piętą.

Skóra dzięki czemu oddycha i nie poci się, w związku z tym także szybko się nie męczymy podczas łażenia. Podeszwa posiada niezwykle wielką przyczepność podobnie jak na wilgotnym jak i suchym obszarze. Prócz tego jest antypoślizgowa, mocna i odporna. Natomiast śpiwory Yeti zagwarantują wygodny odpoczynek nawet w ogromnie małych temperaturach.

Puchowe oraz izolacyjne aspekty to wysokiej klasy technologia utworzenia. Śpiwory Yeti są utworzone z myślą o skrajnym mrozie czy równie niezawodne, ale trochę cieńsze puchowe śpiwory turystyczne. Zagwarantują wygodne spanie, dają ciepło oraz izolacje w każdych warunkach atmosferycznych.

Posted on: Sierpień 18, 2017, by : admin