Nowinki w obyczajach weselnych

weselnie
Pewnego dnia przeglądałem – troszkę z nudów – znane portale internetowe. Praktycznie bez powodu. Od tak, żeby zabić czas, nie szukając jakiejkolwiek konkretnej informacji. Jak na takich stronach nierzadko bywa, wiadomości przypominają trochę groch z kapustą, potrawę apetyczną jednak dla dobra konsumenta lepiej się nie zastanawiać co kucharka w gar wsadziła. Tak było i tym razem.

ślub
Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnym niespodzianym znaleziskiem była informacja, iż pary młode kamerują swoją noc poślubną. Dla fotografa który miałby podjąć się takiej usługi na pewno jest to bardzo krępujące . No ale jak wiemy – klient decyduje. Rodzi się dylemat – w jakim celu? Potomkom podobnej pamiątki właściwie się nie pokaże… Na razie jednak gros ludzi wbijających w wyszukiwarkę wyrażenie: fotografia ślubna Wrocław, rozpatrują tę usługę jako atrakcyjny plener, i oby tak zostało.

Choć jak widać jestem reakcjonistą w sprawie fotografii, jednak kapela weselna jest polem do szaleństw. W materii oprawy muzycznej uroczystości weselnej nawet mocno zachęcam do postulowania by orkiestra weselna prezentowała nie jedynie szlagiery tradycyjne jak „Windą do nieba” albo podobny pikantno-tkliwy repertuar. Roi mi się by na weselu mej córy orkiestra weselna grała walca Straussa. Przypuszczalnie jednakże skończy się na rapie bądź innej współczesnej muzyce. Ale prawdopodobnie i to będzie wyzwaniem dla muzyków (jeżeli nie będzie to jeden pan ze sprzętem grającym, jakim substytuowana jest cała orkiestra weselna). Żeby jednak nie być takim absolutnie zmurszałym starcem skoncentruję się na tak samo ważnym atrybucie, to znaczy na jedzeniu.

W końcu po uwiecznianiu naszego losu i szaleństwach na parkiecie należy się posilić. Mym zdaniem najodpowiedniej jest dobrać menu jak w największym stopniu urozmaicone. Przyjęcie weselne jest przecie częstokroć pierwszą sposobnością żeby się rodziny młodych zaznajomiły, a weselnicy mają naprawdę przeróżne gusty. Ile narzeczonych tyle idei i tyle przyjęć. Państwo młodzi znają swych weselników jak też ich gusta tak te muzyczne jak również kulinarne zatem tego powinni się trzymać. Kiedy zaś chodzi o usługi fotografika jest to zawsze subiektywna decyzja państwa młodych. Zakres usług fotograficznych jest naprawdę duży a jest to znacząca pamiątka na całe ich życie a może i później dla wnuków.
Posted on: Luty 5, 2018, by : admin