Wesela

Jak dobrze przygotować się do swojego ślubu, o czym pamiętać przy wybieraniu dekoracji

Każdy ślub to mnóstwo rzeczy do załatwienia, niekiedy rozłożonych nawet na kilkanaście miesięcy. Podstawą oczywiście będzie znalezienie jakiejś sali – i tak naprawdę od tego będzie zależał termin uroczystości. Sala musi mieć odpowiednią pojemność, tak aby mogli się w niej zmieścić wszyscy pozapraszani goście, należy również sprawdzić, jaka będzie tam obsługa i posiłki, które również mają ogromne znaczenie podczas całej nowy.

Continue reading “Jak dobrze przygotować się do swojego ślubu, o czym pamiętać przy wybieraniu dekoracji” »

Którymi wyznacznikami warto kierować się przy wyborze dobrego zespołu na wesele?

Moment własnego wesela to oczywiście niezmiernie oczekiwana okoliczność przez młodych narzeczonych. Każdy z nich bowiem chce uprawomocnić swoje małżeństwo oraz razem przeżyć niesamowity dzień, jaki będzie niezwykły w ciągu całego życia. W tym miejscu mowa oczywiście o samym dniu wesela, który jest niebywale oczekiwany nie tylko przez małżonków, ale także przez całą rodzinę. Należy natomiast zaznaczyć, że jego organizacja jest zadaniem niezmiernie trudnym, tym samym też nasz zapał może na początku ulegnąć zmniejszeniu.

Continue reading “Którymi wyznacznikami warto kierować się przy wyborze dobrego zespołu na wesele?” »

Pomysły na upominek ślubny

Jesteście zaproszeni na ślub i nie macie pomysłu na podarek ? Mamy dla was kilka rad, jakie ochronią was od bólu głowy w trakcie wybierania podarunku ślubnego. Częste rozwiązania wykorzystywane przez młodą parę jak też gości weselnych to: podarki przyjmowane w formie gotówki. Podarujcie sumę na jaką was stać i kupcie kartkę z życzeniami dla młodych. Dopiszcie parę słów, parafujcie kartkę i już.

Continue reading “Pomysły na upominek ślubny” »

szansawykazania się w wolnym zawodzie, kiedy ma się umiejętności do robieniazdjęć z wesela

Spora sposobność spełnienia się w wolnym zawodzie, jeśli posiada się umiejętności do zrobienia niebanalnych fotografii weselnych to coś, o czym bez wątpienia myślą osoby, które od pewnego momentu robią fotografie ślubne. Wiele jest albowiem naprawdę uzdolnionych kamerzystów, którzy mimo, że nie mają własnego studia to poszukują szansy na to, jak mieliby możliwość udoskonalić swój talent, pokazać się z jak najlepszej strony, a dodatkowo spowodować, że okaże się to dla nich dodatkowym źródłem dochodu.

Continue reading “szansawykazania się w wolnym zawodzie, kiedy ma się umiejętności do robieniazdjęć z wesela” »