Wesela

Jaki oryginalny prezent będzie doskonały na wieczór panieński?

Wieczór panieński to coś co winna przeżyć każda Panna Młoda. Na ogół wieczór panieński odbywa się na parę dni przed ślubem i na ogół jego organizacją zajmuje się świadkowa Panny Młodej. Wieczór ten można spędzić na multum rozlicznych sposobów, ważne jest to, by był on faktycznie niezapomniany. Podczas wieczoru panieńskiego można wyróżnić parę stałych fragmentów, jednym z nich na pewno są prezenty dla przyszłej Panny Młodej.

Continue reading “Jaki oryginalny prezent będzie doskonały na wieczór panieński?” »

Serwis z wymyślnymi podarunkami będzie najwłaściwszym miejscem, gdzie zakupimy podarki wręczane w trakcie wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński ma pozostać niezapomniany tak dla niedoszłej panny młodej, jak i dla jej kumpelek. Niektóre wieczory panieńskie przebiegają nadzwyczaj spokojnie, w niedużym gronie niewiast znających się od podstawówki. Kiedy jednak młode kobiety mają nietuzinkowy charakter i pragną zaskoczyć swoją psiapsiółkę, wymyślają coś tak odjazdowego, że strach się bać. Nikt nie wie, skąd młode osoby biorą tak dużo niestandardowych pomysłów. Może czasem po prostu oglądają za dużo filmów.

Continue reading “Serwis z wymyślnymi podarunkami będzie najwłaściwszym miejscem, gdzie zakupimy podarki wręczane w trakcie wieczoru panieńskiego” »

Sztuka wysyłania zaproszeń na ślub i dziękowania zaproszonym

Ślub nie może się odbyć bez licznego grona znajomych. Z pewnością posiadasz już od tygodni zrobioną listę osób, które mają się pojawić. Wobec tego warto nareszcie zaprosić familię i znajomych na Twoje najważniejsze święto. Jednak jak to zrobić?

Continue reading “Sztuka wysyłania zaproszeń na ślub i dziękowania zaproszonym” »

„Byle ładnie grajcy grali, byle grali na wesele”

Dobór zespołu weselnego jest nader ważną kwestią, bo to właśnie muzyka oraz wykonujący ją zespół są odpowiedzialni dobrą zabawę, tworzą atmosferę przyjęcia i świetną zabawę naszych gości weselnych. Przecież zupełnie inny nastrój panuje podczas podziękowań dla rodziców, inna podczas oczepin, a to wszystko zwykle przeplata szalona zabawa! Zatem umiejętności i wyczucie wybranego przez nas zespołu weselnego muszą być ogromne.

Continue reading “„Byle ładnie grajcy grali, byle grali na wesele”” »