Kiedy warto skorzystać z doradztwa konsultanta ślubnego?

Zespół weselny Wrocław - Dolnośląskie
Ktokolwiek przygotowywał się do ślubu oraz przyjęcia weselnego wie jak duże jest to przedsięwzięcie. Jak dużo czasu i wysiłku pochłania. Wiedzą to młodzi, wiedzą to i ich rodziciele. Już na wiele miesięcy wcześniej należy wyselekcjonować i „zaklepać” salę, kapelę, wydrukować i rozesłać zaproszenia. No i oczywiście o własnych strojach trzeba pomyśleć. Przy tym nie zapomnieć o obrączkach, zawodowym fotografie, torcie i całej masie mniej istotnych szczegółów rodzaju kwiatki, kolor obrusów, wystrój sali, menu… kręćka można dostać! Tym bardziej jak się zamieszkuje w dużym mieście, na przykład w uroczym mieście Wrocław, gdzie zespołów weselnych jest ponoć z tysiąc! I nawet krasnale nie przyjdą nam z pomocą chociaż w tym miejscu jest ich bez liku.

Są za to tak zwanych konsultantów ślubnych. W czy mogą nam pomóc? Otóż gdy zdecydowalibyśmy się na najęcie takiego pomocnika, to na jego karby możemy zrzucić większość z tych wszystkich obowiązków o których mówiliśmy powyżej. Jakie są zalety tegoż sposobu? Na pewno możemy zaoszczędzić bez liku czasu i nerwów gdy naszymi ślubno-weselnymi sprawami zajmie się wprawny konsultant ślubny, który przesłucha wrocławskie zespoły weselne.

Z setek zespołów weselnych wybierze tylko te godne zaufania, albowiem ma on wiedzę i doświadczenie których my nie mamy. Organizował z reguły już sporo ślubów i wesel, słyszał niemało zespołów niejednego kazania podczas ceremonii zaślubin słuchał i z niejednego stołu już jadł. Dlatego dużo mniejsze jest niebezpieczeństwo że coś w podczas ślubu czy wesela wydarzy się nie po naszej myśli. W dodatku nasz konsultant przejmuje na siebie odpowiedzialność za wszelkie niepożądane wydarzenia typu zimny rosół, niekompetentna kapela, spóźniony fotografik i wszystko co zlecimy w umowie z naszym konsultantem.

Bezwzględnie sprządźmy taką umowę na piśmie, wypiszmy dokładnie co bierze „na siebie” nasz konsultant, aby nie było żadnych nieścisłości. Wtenczas już ze spokojną głową można się zabrać za przymiarkę sukni ślubnej czy ślubnego garnituru. Co ważne przed ślubem możemy dobrze wypocząć tak aby w tak ważnym dniu naszego ślubu wyglądać przepięknie i olśniewająco. Pozostaje nam cieszyć się sobą nawzajem i fetować razem z rodziną. Resztą zajmie się konsultant, więc możemy bawić się na luzie.
Posted on: Marzec 5, 2019, by : admin