Jaki kupić prezent na 18-stkę

Okulary przeciwsłoneczne
Dzisiejsza młodzież ma prawie wszystko. A czego nie posiada, to może sobie kupić. W związku z tym jakikolwiek prezent dla świeżutkiej daty osoby dorosłej może być nietrafiony. Można nie wstrzelić się w gust. Zapach pachnideł może nie pasować, woda po goleniu może spowodować podrażnienia, zaś szałowy balsam do ciała może uczulać. Podobnie samo może być z ciuchami Rebel.

Okulary
Autor: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Źródło: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Możemy kupić zły rozmiar (a za mała bluza może powodować fontannę łez, depresję jak też projektowanie rygorystycznej diety skomplikowanej wyłącznie z listków sałat u osiemnastoletniej chrześnicy), frajerski kolor (Twój chrześniak może w twarz rzec, że nie założy tego badziewia) czy też zupełnie nieatrakcyjne okulary Ray Ban (a to dopiero będzie katastrofa). Lepiej odpuścić sobie takowe pomysły, to nazbyt ryzykowne. Jeśli fundniemy chrześniakowi jakiś gadżet elektroniczny Razer, to sprawa może być podobna. Zaś nabywając książkę, płytę CD czy DVD – zachodzi niebezpieczeństwo, że młody/-a już ją posiada – portal Taniomania.pl.

Jak rozwiązać ów gordyjski węzeł? Najprościej, bo jak nie wiemy o co idzie, to z całą pewnością chodzi o….kopertę. Ze stosownym wkładem, oczywiście. Chrześniak albo chrześnica będzie mógł nabyć sobie coś, co go z całą pewnością ucieszy. A może odkłada na prawo jazdy, auto, wczasy z paczką znajomych czy na nowego notebooka? A dzięki zastrzykowi gotówki z osiemnastkowych kopert przybliży się do realizacji własnych planów. Stąd podarunek w formie pieniędzy jest najlepszym rozwiązaniem.

Ile dać na osiemnastkę? To zależy od stanu twego portfela. Z drugiej strony nie ulega wątpliwości, iż chrzestnemu powinno się dać więcej. Osiemnastkę ma się tylko raz w życiu, więc i suma w kopercie musi być życiowa. Ale przejdźmy do konkretów. Kiedy zarabiasz malutko, to 200 zł to taka uczciwa suma. Przyjmuje się jednak, że 500 – 1000 zł jest w sam raz. Zadowoli solenizanta i nie wzbudzi plotek w rodzinie.

Jednak rzecz jasna można zaszaleć oraz zaszpanować większą sumą – no w końcu, kto bogatemu zabroni ;). Ale tak na na serio, trzeba być roztropnym oraz dopasować kwotę do swojego stanu na koncie. A w przypadku konieczności – odłożyć albo pożyczyć. Najistotniejsze, aby robić to z głową Dorzućmy do koperty jakiś pamiątkowy drobiazg (przykładowo ramki tradycyjne) – zobacz koniecznie.

Posted on: Październik 14, 2019, by : admin