Jak zestawić obuwie, dodatki i odzież aby elegancko i modnie prezentować się przy wszystkich okazjach

stylizacje
Moda szybko się zmienia, to wszyscy wiedzą od dawna. Trendy, pojawiające się w czasie największych pokazów w Londynie, Mediolanie czy Madrycie przekładają się następnie na kolekcje pojawiające się w sklepach. I koniec końców co roku w wielu kobiecych szafach zaczyna się większa albo mniejsza rewolucja.

stylizacje
Autor: Nife
Nagle się okazuje, że obecnego lata dominuje zupełnie inny kolor, niż w poprzednim, a zamiast dobrze dopasowanych spodni należy zakładać luźne, z szerokimi nogawkami. To wszystko sprawia, że wiele kobiet co roku wydaje sporo pieniędzy na coś, co ubierze być może raz i następnie wstawi na stałe do szafy. Niestety jak to z ludźmi jest, spora część z tych kobiet w rzeczywistości nie posiada własnego, oryginalnego stylu, a ich ubieranie się polega na małpowaniu innych osób. Jeżeli ktoś znany zacznie chodzić w jakiś kreacjach, czy też będzie nosił jakieś oryginalne dodatki, to od razu sporo mijanych na chodnikach pań ma ubrane dokładnie to samo (dowiedz się więcej). Czasami nawet wówczas, gdy dana odzież zupełnie nie pasuje do wyglądu tej osoby, to i tak bezkrytycznie będzie noszona.

A tak naprawdę bycie modnym nie oznacza tylko i wyłącznie bezkrytycznego zamawiania i zakładania wszystkiego, co jakiś projektant uzna za modne w aktualnym sezonie. Moda to raczej umiejętność wypracowania swojego indywidualnego stylu, jaki oczywiście może się inspirować aktualnymi trendami, ale nie będzie bezkrytycznie je naśladował.

płaszcze
Autor: GoToVan
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie rosnącą popularnością zaczynają się cieszyć najróżniejsze blogi o wyglądzie i modzie. Osoby, które to prowadzą, a są to najczęściej prawdziwe wielbicielki mody, prezentują jak można się elegancko i stylowo ubierać, jak dobrać obuwie do założonej spódnicy czy płaszcza, albo w jaki sposób dobrać dodatki, aby były one interesującym dopełnieniem stroju, a nie jedynie kilkoma błyskotkami na szyi (czytaj pełne info). Dużą zaletą takich blogów jest to, że osoby które je prowadzą odzież kupują w zwykłych sklepach, do jakich wszyscy mają ma dostęp. Wszystko opatrzone jest zdjęciami przedstawiającymi dane zestawienie, dzięki czemu można na nich czerpać swoje inspiracje.
Posted on: Maj 23, 2019, by : admin