Jak ubierać się, by wyglądać bardziej szczupło? Czy są jakieś niezastąpione sposoby?

gorset
Czasem może się wydawać, iż jedyną możliwością, by zakryć nadmiar centymetrów w pasie jest noszenie czarnych strojów. To z pewnością nieprawda, bo to tak naprawdę jedna z kilku rad, która może spowodować, że nasza sylwetka będzie wyglądać bardziej atrakcyjnie. Do tego, czarny kolor nie jest za każdym razem dobrym wyborem, ponieważ ubranie się w tak od stóp do głów spowoduje, że sylwetka wyda się bardziej ciężka.

dla kobiet - gorset
Autor: Julia Bremble
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli myślimy o wizualnym odchudzeniu, to warto mieć świadomość, że faktycznie kolor gra dużą rolę. Barwy ubrań, które ubieramy, decydują o odbiorze sylwetki. Jeśli najważniejszymi barwami w szafie są granaty, czerń oraz ciemniejsze odmiany szarego, to możemy być pewni, iż końcowy rezultat będzie całkiem zadowalający. (Półgorsety w najlepszej cenie) Nie chodzi jedynie o osoby z większą wagą, ponieważ dla każdej osoby właściwy dobór ciuchów do rodzaju sylwetki daje świetne efekty. Każda z kobiet ma inną sylwetkę, jedna świetnie prezentuje się w legginsach, inna powinna stosować gorsety, jeszcze inna powinna zawsze pamiętać o doborze właściwych kolorów, żeby podkreślały największe zalety jej sylwetki. z tego powodu, inne ubrania powinno się nosi, jeżeli natura obdarzyła nas budową “gruszki”, a jeszcze inne, gdy posiadamy węższe biodra. Najważniejsze to, aby ubiorem móc podkreślić, co najatrakcyjniejsze, dzięki temu możemy odwrócić uwagę od mankamentów urody, skupiając ją na zaletach. Tak samo działają, wspomniane powyżej, ciemne kolory.

gorset wyszczuplający
Autor: MITEX
Źródło: http://www.jagna.pl

Dla przykładu ludziom otyłym zaleca się korzystanie z ciemniejszych ciuchów, jednakże zestawianie ich ze smutnymi kolorami nie wpłynie już zbyt korzystnie na wygląd. Świetnie sprawdzą się ciemne spodnie oraz jasne góry, ale również dwukolorowe sukienki czy bluzki w pionowe pasy. Właśnie tak wykończone stroje powinny być ważnymi elementami w garderobie kobiety o dużych rozmiarach. Zawsze też możemy użyć różnych dodatkowych ubrań, które bardzo wspomagają wygląd sylwetki. Bez wątpienia takim czymś są body wyszczuplające. Wspaniale poprawiają sylwetkę, przez co każda z kobiet może poczuć się atrakcyjniej przykładowo: bielizna.

Posted on: Luty 24, 2019, by : admin