Jak wybrać najbardziej właściwy róż do policzków, który będzie pasujący do naszej karnacji? O jakich kwestiach w tym momencie pamiętać?

krem
Jakiego rodzaju kolor różu do policzków najbardziej korzystnie dobrać, aby był odpowiedni do naszej urody? Oprócz oczywistych preferencji każdej kobiety, istnieją techniki przypasowania różu do karnacji, które uwzględniają nawet różne tony oraz konsystencje produktu.Jednym z najbardziej znanych sposobów jest technika, która mówi nam, iż kolor różu musi odpowiadać naszym normalnym rumieńcom, ewentualnie naturalnemu kolorowi ust. Ażeby o tym się przekonać trzeba podszczypać po prostu policzki i dobrać róż, który będzie taki jak rumieńce. Następny sposób to ocena koloru przy pomocy porównywania różu do policzków jaki ma odcień opuszków palców. W takim miejscu bowiem skóra jest bardziej cienka i prześwituje przez nią naturalny “rumieniec”. Jak to możemy wykonać? Na wewnętrzną część dłoni należy nanieść wybrany róż do policzków, w dalszej kolejności porównać z tym z opuszek palców.

krem
Autor: sunshinecity
Źródło: http://www.flickr.com

arwy oczywiście nie muszą się ze sobą całkowicie zgadzać, lecz zwróćmy uwagę na pigment i to czy tony są ciepłe, a może chłodne. Istnieją tak naprawdę pewne uniwersalne zasady, jakimi możemy kierować się przy wyborze różu. Jeśli mamy jasną cerę, to ma pewno, iż dla tego rodzaju karnacji najlepsze będą produkty w pastelowych, różowych odcieniach, które zapewnią policzkom łagodny rumieniec (sprawdź więcej). Odcień różu jesteśmy w stanie też sprawdzić przyrównując go ze skórą warg po ich wewnętrznej stronie.

Jeśli niniejszy tekst Cię zainteresował, to wejdź na ten odnośnik – zobaczysz tam unikalny serwis, który zapewne uznasz za godny uwagi.

Dla cer porcelanowych najlepsze będą również pastelowe róże z tonami pomarańczu. Następnym dość uniwersalnym odcieniem różu jest kolor brzoskwiniowy, który szczególne pasuje pasuje do cer z odcieniem żółtym. Ważne, by konsystencja różu była półprzezroczysta lub satynowa, dzięki czemu kolor będzie naturalnie współgrał z odcieniem naszej karnacji. Jak w sumie można sprawdzić wykończenie różu przed kupnem?

Niezależnie od występowania oznaczenia na opakowaniu najkorzystniej nabrać róż na palce. W tej sytuacji jesteśmy w stanie się przekonać, że jak konsystencja będzie zbyt gruba, zbyt mocno napigmentowana, to kolor będzie zbyt ciężki (zerknij tutaj). Możemy też zdecydować się na pewien interesujący sposób, ażeby dobrze wybrać, to oznacza, że, jak dobierzemy kolor z połyskiem to możemy być pewni, iż tego typu wykończenie towarzyszy w mniejszym stopniu napigmentowanym kosmetykom. Najbardziej korzystnie takie różnorodne kupować w sklepach, w jakich mamy inne środki do pielęgnacji, jak serum z witaminą C. Więcej: TUTAJ

Posted on: Październik 9, 2020, by : admin