Gdy starania do wesela idą bardzo szybko, nie można zapominać także o małych detalach takich jak dekoracje ślubne

wesele, para młoda
Kiedy starania do wesela idą pełną parą, nie przestać pamiętać również o małych szczegółach, takich jak dekoracje kluczowych placówek, jak i również wielu rzeczy. Może dla niektórych państwa młodych, są to sprawy czasami mało ważne, to jednak opłaca się zastanowić o głębi estetyki całej oprawy.

para młode na weselu, tort weselny
Autor: Charles Hutchins
Źródło: http://www.flickr.com

W pierwszej kolejności zacznijmy od tego, iż ważne są dekoracje kościoła. Istnieje mnóstwo rozmaitych pomysłów na przystrojenie świątyni, w której odbędzie się obietnica pary młodej. Nim jednak niedoszli nowożeńcy wybiorą się na zakupy, muszą oni w pierwszej kolejności precyzyjnie określić, jak wyglądają sprawy praktyczne ze strojeniem kościoła. Czasami bywa tak, że tym zajmuje się ksiądz z kaplicy i państwo młodzi niestety nie posiadają już za wiele do powiedzenia. A w większości przypadków mimo wszystko jest tak, że to para młoda na własna rękę ustala jakie ozdoby kaplicy w ogóle będą brane pod uwagę.

Raczej najistotniejszym takim rozwiązaniem będzie głównie elegancki długi dywan sięgający aż do samego ołtarza jak i również wspaniale przyozdobione fotele dla państwa młodych. Wzdłuż pięknego dywanu, niektóre pary decydują się na rozstawienie lampionów. Na pewno bardzo modne jest układanie wielkich bukietów przed samym stołem ofiarnym a także dodanie niedużych wiązanek przy wszystkich siedzeniach. Przeważającym odcieniem jest biel, ale na niektórych ceremoniach można dostrzec nieco odważniejsze strojenia. Na przykład łączenie takich odcieni jak czerwień i błękitny, czy też wykonanie bukiecików z całkowicie innych rzeczy niż same kwiaty. Od niedawna popularne są bardzo wiązanki z różnych cekinów.

sala weselna pod namiotem
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com

Jak najbardziej przystrojenie świątyni to nie wszystko co musimy zrobić, ponieważ opłaca się skoncentrować się również na tym by zorganizować dekoracje samochodu do ślubu. I tutaj znowu skłonić się warto drogą bukietów kwiatowych, które są doklejane do maski samochodu. Raczej w tej kwestii unikać należy wszelkich serduszek, gołębi czy też figurek udających parę młodą, które już od dawna przestały być popularne. Warto wybrać za to na oryginalną tablicę z przykładowym napisem Na zawsze razem.

Posted on: Styczeń 18, 2018, by : admin