Dekoracje sali weselnej – jak zdecydować się na właściwe kolory?

wesele
Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu narzeczonych, jednakże zanim do niego dojdzie, koniecznych jest wiele przygotowań, dzięki którym będzie to wyjątkowo pamiętna uroczystość. Kluczowym elementem są dekoracje sal weselnych oraz dobranie odpowiednich kolorów, jakie nadadzą tonu przeprowadzanej imprezie. Kolorystyka powinna być priorytetową decyzją, jaką podejmiemy, gdyż dobrze jest zrobić wszystko w konkretnej tonacji, by dekoracje tworzyły harmonijną całość i dawały jednocześnie rewelacyjny efekt. Jak w związku z tym zdecydować się na odpowiednie barwy?

Kluczowym elementem oddziałującym na podjęcie decyzji ma klimat i kolorystyka sali weselnej. To ona w pierwszej kolejności narzuca nam styl, jakiego koloru będziemy musieli się trzymać, chyba że jest to niesłychanie elegancka sala, w jakiej nic nie rzuca się w oczy – . Bez znaczenia od rodzaju i barwy ścian, każdorazowo sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeśli panna młoda zdecyduje się na białą suknię. Biały kolor jest subtelny, rozświetla salę i dodaje cudownej lekkości.

Znakomite będą malutkie bukiety na stołach, białe narzuty na krzesła i takie same obrusy, gdyż biel to bez wątpienia elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi barwami, m.in. różem, wrzosem, lawendą lub brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by ubogacić kolorystkę wnętrza i dodatkowo uczynić ją bardziej przyjemną. Jeżeli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, aby pasowały do naszej stylizacji i nie gryzły się z salą, w jakiej urządzamy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć bądź kupić suknie dla druhen,

sala weselna
Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

przyozdobić auto i kościół, jak również wykonać zaproszenia. Latem i na wiosnę sprawdzą się wszystkie ”wesołe” barwy, zimą możemy nieco stonować, aby kolorystyka weselna zgad dekoracje (masz więcej pytań?) z zimowym klimatem.

Najważniejsze to nie zostawiać wszystkiego na koniec, by nie okazało się, że każdą decyzję musimy podejmować w pośpiechu, ponieważ to idealna droga do sprzeczek i niezgody. Zacznijmy przygotowania na kilka miesięcy przed uroczystością, a na wszystko znajdziemy stosownie dużo czasu i nasze wesele będziemy przypominać sobie z radością, a nie rozżaleniem, iż nie wszystko poszło tak jak chcieliśmy. Dekoracje sal weselnych to naprawdę ważny element, dlatego jak najszybciej powinniśmy o nich pomyśleć.
Posted on: Lipiec 11, 2018, by : admin