8 najwspanialszych miejsc na wyprawienie przyjęcia weselnego

wesele
Każdy chce aby jego wesele było magiczne, wyjątkowe i zostało we wspomnieniach na długie lata. Poszukujemy sali bankietowej jaką charakteryzuje wyjątkowy wystrój i klimat, a organizatorzy będą nam służyć w każdym momencie fachową pomocą podczas organizacji wesela, zarówno hucznego jak również kameralnego spotkania w rodzinnym gronie.

Oto co proponują nam hotele organizujące uroczystości weselne na przykładzie Legnicy. Większa część z nich ma w swojej ofercie: przywitanie chlebem i solą oraz winem musującym na czerwonym dywanie, jadłospis ustalony stricte według żądań państwa młodych, fachową obsługę aż do ostatniego z gości, autorską ozdobę z żywych kwieci, pełną dekorację stolików (zastawa, obrusy, pokrowce na krzesła, świece, serwetki), często bezpłatny nocleg dla państwa młodych, specjalne ceny noclegów dla weselników, bezpłatne miejsce do parkowania. W zależności jak wielu weselników będzie się bawiło na naszym weselu dobieramy rozmiar sali. Hotel legnica dysponuje przeróżnej wielkości eleganckimi salami bankietowymi, w których zaaranżować możemy uroczystości wesel http://www.hotelkamieniczka.pl/ Sale owe posiadają parkiet taneczny, innowacyjne oświetlenie jak też klimatyzację. Oto przykładowe menu weselne. Obiad: rosół z domowym makaronem, schab po myśliwsku, rolada drobiowa z nadzieniem polskim, kotlet de volaille, Purée z ziemniaków, kluski śląskie, bukiet warzyw. Serwowane w ciągu nocy: strogonow drobiowy, zupa gulaszowa, gulasz wołowy.

sala weselna
Autor: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com

Poniektórzy z organizatorów przyjęć weselnych proponują letnie patio w ogrodzie. Interesujące atrakcje specjalne z jakimi się spotkałam to: zaserwowanie pieczonego udźca wieprzowego, czy też „stół staropolski” z miejscowymi smakołykami. A dla pociech? Placyk zabaw, zaułek malucha oraz specjalny jadłospis. W jaki sposób znaleźć te wszystkie atrakcje? Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu i wbić w wyszukiwarkę hasło: na przykład sala weselna legnica (poznaj lepiej Hotel Kamieniczka). Hoteli w tymże mieście jest ponad dziesięć i prawie wszystkie mają swoje strony w internecie. Po wstępnym zaznajomieniu się z ich ofertami można już wybrać się do wyselekcjonowanych punktów po czym osobiście przekonać się jak prezentują się w realu oraz zaznajomić z realizatorami. Potem pozostaje już tylko omówić detale i w tym najważniejszym dniu bawić się wraz z naszymi gośćmi do białego ranka.

Posted on: Lipiec 11, 2018, by : admin